Prosinec 2007

Madrid - 13.12.07

15. prosince 2007 v 9:28 | Luci |  Tokio Hotel
http://kaulitz2.blog.cz/ http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/


3 avatars by Luci

15. prosince 2007 v 8:56 | Luci |  Avatars
by Luci // don't copy wihnout source!!13.12.07 - Madrid (autogramiáda)

14. prosince 2007 v 19:18 | Luci |  Tokio Hotel
tokio-hotel-eu.blog.cz tokio-hotel-eu.blog.cz tokio-hotel-eu.blog.cz
click to view
+ 7 photosEMA 07 - backstage (animace)

14. prosince 2007 v 16:04 | Luci |  Animatios

+ 3 animations


Zimmer 483 - live in european tour wö sind eüre hande [ part ]

14. prosince 2007 v 0:01 | Luci |  Videa - Youtube,...
Ctěla jsem si jen vyfotit Billa jak "oblizuje mikrofon" a najednou se mi ukazalo ze nahravam.... mno já a mechanika:D - to nejde k sobě xD Tak vám sem alespoň dávám to video :)
Je to zhruba tam u konce jak zpívá: Eüre hande!
× a tu fotku jsem si stejně neudělala pač se mi vybily baterky ×(
by Luci ×)

Tom & his car

13. prosince 2007 v 21:31 | Luci |  Tom Kaulitz - gallery
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
click to view

S mikrofónem

13. prosince 2007 v 19:57 | Luci |  Bill Kaulitz - gallery

Durch den Monsun - DE

13. prosince 2007 v 15:27 | Luci |  DE
Das Fenster öffnet sich nicht mehr
Hier drin ist's voll von dir und mehr
Und vor mir geht die letzte Kerze aus
Ich warte schon ne Ewigkeit
Endlich ist es jetzt so weit
und draußen ziehn die schwarzen Wolken auf
Ich muss durch den Monsun - hinter die Welt
ans Ende der Zeit - bis kein Regen mehr fällt
Gegen den Sturm - am Abgrund entlang
und wenn ich nicht mehr kann, den´k ich daran
irgendwann laufen wir zusammen
duch den Monsun, dann wird alles gut

´n halber Mond versinkt vor mir
war der eben noch bei dir
und hält er wirklich was er mir verspricht
ich weiss, dass ich dich finden kann
hör´ deinen namen in Orkan
ich glaub noch mehr dran glauben kann ich nicht

Ich muss durch den Monsun - hinter die Welt
ans Ende der Zeit - bis kein Regen mehr fällt
Gegen den Sturm - am Abgrund entlang
und wenn ich nicht mehr kann, den´k ich daran
irgendwann laufen wir zusammen
weil uns einfach nichts mehr halten kann
duch den Monsun, dann wird alles gut

hey! hey!

Ich kamft mich durch die Mächte, hinter dieser Tür
werde sie besiegen und dann führn sie mich zu dir
dann wird alles gut - dann wird alles gut
wird alles gut - alles gut...

Ich muss durch den Monsun - hinter die Welt
ans Ende der Zeit - bis kein Regen mehr fällt
Gegen den Sturm - am Abgrund entlang
und wenn ich nicht mehr kann, den´k ich daran
irgendwann laufen wir zusammen
weil uns einfach nichts mehr halten kann
duch den Monsun, durch den Monsun
dann wird alles gut
duch den Monsun
dann wird alles gut

Komentáře


2 blends with Bill - by Luci

13. prosince 2007 v 15:22 | Luci |  Blends & signaturs
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
click to view
by Luci

Blend with Georg

13. prosince 2007 v 15:18 | Luci |  Blends & signaturs

by Luci
click to view

Nenávist?? To beru! - Konec

13. prosince 2007 v 15:15 | Luci |  FF - Nenávist?? To beru!
"Proč mlčíš??"ptal se Bill a tázavě zvedl obočí. "Ne-nevím …nevím kde začít"koktala jsem. "Bille stalo se to ve 13-ti, je to dávno, od té doby jsme s Tomem skoro nepromluvili, nevím, co víc ti k tomu mám říct …"vychrlila jsem ze sebe. "Víš co? Už nic neříkej …to že to bylo ve 13-ti to ti snad dává pocit, že mi to nemusíš říkat, páč je to dávno nebo co?"tentokrát už Bill nekřičel, ale mluvil klidně, ale naléhavě. "ne to ne, já jen že…"zasekla jsem se a vnímala jen Billův pronikavý pohled. Udělala jsem k němu krok, ale Bill ustoupil, naposled se na mě podíval a odešel. Zdrceně jsem padla na sedačku a můj pohled sklouzl na hodiny. No super, 9 hodin …místo toho, abych už byla hodinu ve škole, tady řešíš problémový vztah …otráveně jsem se zvedla, vzala batoh a odešla do školy.
Duchem úplně někde jinde jsem ze sebe ve škole vysypala omluvu a zapadla do lavice. "Sam, když jsi teď součást Billa, jak se s Tomem vůbec mají? Už jsem je dlouho neviděla"ptala se učitelka. "Skvěle …zrovna teď mají shooting"odpověděla jsem a polknutím. "A jak to vypadá mezi tebou a Billem?"vyzvídala dál. "Bledě"myslela jsem si v duchu. "Lepší už to snad být ani nemůže"lhala jsem nahlas a v duchu si přála, aby to byla pravda. Jenže nebyla…"tak to jsem ráda. Bill si zaslouží takovou hodnou holku jako jsi ty"zářila úča. "No jo"vzdychla jsem a uvnitř mě mě to málem roztrhalo. Kdyby věděla…
Po škole jsem šla do parku, kde jsem zabrala celou lavičku, zabořila hlavu do klína a přemýšlela. "No tak to vyklop"slyšela jsem známý hlas. Prudce jsem zvedla hlavu a nade mnou viděla stát Roxy. "No tak, netvař se tak"řekla, když viděla můj zmatený, smutný, nechápavý a přemýšlivý výraz. "Ty…ty se na mě už nezlobíš?"ujišťovala jsem se. "Ne..už ne…spíš se zlobím sama na sebe"pousmála se a sedla si vedle mě. Jen jsem se donutila do úsměvu a sklonila hlavu. "Hádka s Billem?"uhodla Rox. "Ani ne tak hádka jako neustálé problémy"řekla jsem a tupě hleděla na displej mobilu. "chceš mi říct, že jste se za tu dobu, co jsi s Billem, s Tomem ještě neusmířili?"divila se. Jen jsem zakroutila hlavou jako že ne. "Víš…on byl jednu dobu strašně hodný..bylo to tehdy, když jsem tě uviděla u Billa v pokoji a….on mi pomohl …ale teď to vypadá, že my prostě nikdy nenajdem společnou řeč…"sklonila jsem hlavu a začala hypnotizovat chodník před lavičkou. "hele Sam, nechci ti nic vysvětlovat, ale já s Billem opravdu nic neměla…a od té doby jsem s ním už nepromluvila a ani ho už neviděla"vysvětlovala Rox. "Já vím, to ….to je dobrý"odmávla jsem to. "Ty Sam, dělám u nás v sobotu večer pořádný mejdan, příjdeš? Docela by ti to bodlo po tom všem"navrhla. "No jasně že příjdu"souhlasila jsem nadšeně a aspoň na chvilku přestala myslet na Billa.

Uběhl skoro týden a já od té naší hádky o Billovi ani Tomovi neslyšela. Teda jo ..viděla jsem je v televizi …Bill vypadal docela šťastně, takže si nejsem jistá, jestli ta naše poslední hádka neskončila rozchodem. Večer asi kolem 8 někdo zazvonil. "ježiš, kdo teď otravuje?"nadávala jsem a neochotně se zvedla ke dveřím. Za dveřma stál Tom a já měla co dělat, abych se tam nevyvrátila. "Bill tady není"řekla jsem a chtěla zavřít, ale Tom mi před dveře strčil nohu, takže to nešlo. "Nehledám Billa, jdu za tebou"řekl Tom a já ho teda otráveně pustila dál. "Tak mluv, ať je to co nejrychlejc za náma"pobízela jsem ho. "Hele Sam …chci ti něco říct….já vím, že od té doby, co jste s Billem spolu, je to mezi náma tak trochu vyhrocené." "Tak trochu?"skočila jsem mu do řeči. "Nech mě to domluvit"naštval se Tom a já radši zavřela hubu. Nestojím o další hádku. "Ty to fakt pořád ještě nechápeš?? Já tě miluju Sam"šeptal Tom a já se málem udusila. "Když jsem vás s Billem u nás přistihl, myslel jsem, že bráchu zabiju…on totiž celou dobu ví, že tě chci …."vysypal ze sebe Tom a šlo na něm vidět, jak se mu ulevilo. "Co to říkáš, kdyby to Bill věděl, nikdy by tohle neudělal"bránila jsem Billa. "To máš pravdu…neudělal…teda aspoň do té doby, co jsi mu řekla o nás dvou …doletěl domů úplně zřícený a já viděl světlo na konci tunelu …Sam…on …."Tom se zastavil a pronikavě se na mě podíval. "Bill co??"ptala jsem se vystrašeně. "Tome mluv, no tak"třásla sem s Tomem. "Brácha chodí s Roxy …"vyjekl. Já jen stála a přemítala si tu větu, co mi právě Tom řekl. "Ne…tooo ne….Roxy zamnou dneska byla…usmířily jsme se, už je všechno ok …ona…Bill…to…to není pravda Tome. Říkáš to je proto, abys nám s Billem rozdělil, vypadni!"brečela jsem. "Sam ne, počkej …nemůžu žít s tím, že ti tohle Bill udělal, poslechni mě"prosil, ale já vyběhla z baráku, nechala tam Toma stát a utíkala za Billem.
"Prosím, řekni, že to není pravda"brečela jsem a dívala se na Billa. "Sam…."řekl a objal mě. "Bille….ono by se to vysvětlilo …jak …jak jsi mi mohl udělat takovou prasárnu? Proč?"nepřestávala jsem a všimla si Toma, který akorát přišel. "Roxy"řekla jsem, když jsem viděla postavu Roxy stojící za Billem. "Ty děvko"vykřikla jsem. "Sam, počkej…vysvětlím ti to ..chtěli jsme ti to říct…v sobotu …proto jsem tě zvala na ten mejdan …žádný by nebyl, jen bysme ti to tam v klidu vysvětlili"řekla Roxy a mně to začalo docházet. "Jo jasně…takže vy jste se na mě domluvili??"vyjela jsem na ně. "Nešahej na mě Bille"zařvala sem a vytrhla se mu. Chtěla jsem utéct, ale Tom mě zastavil. "No tak…počkej…uklidni se…promiň"omlouval se a objal mě. v tu chvíli jsem si uvědomili, že Bill pro mě nikdy nebyl tak důležitý jako Tom. Jen jsem to zakrývala našima hádkama a Billem. "Tome??"řekla jsem potichu. Tom se na mě jen chápavě podíval, naklonil se ke mně a políbil mě. vlastně jsem byla šťastná za tu scénu před chvílí. Díky tomu jsem pochopila, co opravdu chci ….

Autor: Honey

Magdeburg - 17.12.2005

13. prosince 2007 v 13:13 | Luci |  Concerts

click to view
+ 10 photos

Münster - 16.12.2005

13. prosince 2007 v 13:13 | Luci |  Concerts
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
click to view

Wetzlar - 14.12.2005

13. prosince 2007 v 13:05 | Luci |  Concerts
+ 21 photos