Nenávist?? To beru! - 3.díl

8. prosince 2007 v 15:03 | Luci |  FF - Nenávist?? To beru!
Od té doby, co jsem s Billem, se nemůžu pro změnu vystát s Tomem. "Co se sakra sereš do mýho bráchy?"vyjel na mě Tom hned po příjezdu z výletu. "Co je ti do toho? To co je mezi mnou a Billem je čistě naše věc"prskala jsem na něho a sledovala Billa, jak něco probírá s učitelkou. "Hele já ti něco řeknu, Bill má na lepší než si ty …nemá zapotřebí chodit s holkou, která mu odjakživa nadává do blbců, kreténu, idiotů, buzerantů a já nevím co všeho. Jak můžeš vědět, že to s tebou myslí vážně??"Tom se ironicky usmál, čímž u mě vzbudil nejistotu. Naštvaně jsem vzala svoje věci a odešla domů. "Sami, jak bylo na výletě?"ptala se mě máma hned po příchodu domů. Myšlenkama jsem byla ale úplně někde jinde, takže jsem její otázku přeslechla. "Cože?"zeptala jsem se blbě. "je ti něco?"ptala se mezitím tím, co mi vybalovala věci. "ne proč? Sem utahaná z té cesty, půjdu si lehnout, hm?"řekla jsem a šla nahoru. Unavená jsem ale popravdě vůbec nebyla. Přemýšlela jsem o tom, co mi řekl Tom. S Tomem sem se nikdy nehádala tak jako s Billem, takže takovou hnusárnu by mi snad neudělal. "Zlato, spíš?"zeptala se máma, která vešla ke mně do pokoje. "Ne"zahučela jsem a prohlížela si fotky z výletu. "Někdo za tebou došel"usmála se máma a hned za ní se vynořil Bill. Mnou jen proletěla nejistota a pokoušela jsem se o úsměv. "Ahoj zlato"přivítal mě Bill, když máma odešla. "Ahoj"řekla jsem potichu a odvrátila se od Billa, když mi chtěl dát pusu. "Děje se něco?"zeptal se. "Ne, co by?"řekla jsem lhostejně, ale na Billa se nepodívala. "No tak Sam, řekni mi to"tahal to ze mě Bill. "Bille?? Myslíš to semnou vážně? Protože jestli ne, tak tě zabiju"řekla jsem naštvaně. "Proč bych to s tebou neměl myslet vážně?"Bill se na mě zvědavě podíval, až sem se musela smát. "Nevím, jen tak mě to napadlo"dělala jsem nezájem a snažila se uvěřit tomu, co mi Bill řekl.
Na druhý den jsme šli společně do školy já, Bill a Tom. Roxy s náma odmítla jít, prej ještě nezpracovala to, co je mezi mnou a Billem. "Bille platí ten dnešek?"zeptala jsem se Billa ohledně naší schůzky. "Jasně"souhlasil Bill. "Jaký dnešek Bille? Vždyť dneska sme domluvení na nakupování kytary"vztekal se Tom. "No jo, tak s náma může jít i Sam ne?"vyřešil to Bill. "Jasně, ale první musím skočit za mámou do práce"řekla jsem.

"Ne první se jde na kytaru"hádal se Tom

"Ne první za mámou"stála jsem si na svém.

"Kytara"

"Máma"

"Kytara"

"Máma"

"Kytara"

"Máma"

"Nechcete držet hubu?"vyjel na nás Bill. "Hádáte se jak malý. Není snad jedno kam se půjde první? Sam tobě máma neuteče a Tome tobě kytara taky ne. Prostě se první půjde tam, kam to budeme mít blíž"Bill to vyřešil logicky a my s Tomem jsme už radši byli potichu.
Při vstupu do školy si na nás s Billem všichni ukazovali a my nasadili hloubkovou ignoraci. Zapluli jsme do třídy a já zasedla na místo vedle Roxy. "v pohodě?"zeptala jsem se. "Ne"usmála se Roxy. "Ale to přejde"ujišťovala mě. "Tak fajn"řekla jsem akorát se zvoněním. "Takže máte po výletě, což znamená, že se musíte zpátky dostat do starých kolejí. Tak jak ste si to tam užili?"vyptávala se úča. "Paráda, dokonce nám vznikl pár"rejpal Tom a nenávistivě se na mě podíval. "Zavři hubu"štěkla jsem na něho. "nás dva do toho laskavě netahej!" "Ale jenom se nedělej, určitě chceš, aby to věděla celá škola. Jo jasně, Sam Grögrová chodí s Billem Kaulitzem. Zpěvákem úspěšné skupiny"Tom mluvil ironicky a já se podívala na Billa. Vypadal překvapeně, ale nic neříkal. "Seš neskutečný hajzl"řekla jsem. "Tome jak tohle můžeš říct sakra?"vložil se do toho Bill. "Bille seš snad slepý nebo co? Nevidíš že ona to nemyslí vůbec vážně?"křičel Tom přes celou třídu, která jen čuměla s otevřenou hubou. "Nechcete toho už nechat sakra? Sam okamžitě se vrať"křičela naštvaně učitelka, když viděla, že utíkám ze třídy. Vyběhla jsem ze školy a sedla si na schody. Po chvilce zamnou došel Bill. "Nic neříkej"zastavila sem ho, když se chystal něco říct. "Sam, bráchovi hráblo, neber si to tak"uklidňoval mě Bill. "Co?? Neber si to tak? A jak si to mám sakra brát?? Na čí straně sakra vůbec seš?"naštvala jsem se. "No tak se hned nerozčiluj …já jen že musíš pochopit, že Tomovi to vadí …máme kapelu a má strach no…"řekl Bill. "Jo a hned má důvod aby mě nesnášel, že"ironicky jsem se usmála a vstala. "No tak Sam počkej"zastavil mě. "Nech mě Bille, chci být chvilku sama"řekla jsem a Bill jen chápavě přikývl. Pět minut před zvoněním sem došla do třídy, kde sem si vyslechla půl hodinovou přednášku o tom, že školní řád existuje proto, aby se dodržoval. Cestou ze školy mě zastavil Bill. "Zlato, platí ta naše schůzka?"zeptal se. "Schůzka?? Jo vlastně …no já nevím Bille, možná bude lepší, když půjdeš s bráchou kupovat tu kytaru …"řekla jsem smutně. "s Tomem sem si to vyříkal …věř mi, je to ok"uklidnil mě Bill a tak sem nakonec přijala. Tom se zdál už fakt docela v pohodě, teda do té doby, než se mu zkazila nálada. "Za pět minut sem tu"oznámila sem klukům, když sme dorazili k mámě do práce. "Jako sakra kde si? Si mohla dát aspoň vědět ne?"vztekal se Tom, když sem přišla po čtvrt hodině. "Sorry, těch deset minut tě nezabije ne?"naštvala sem se. "Já sem myslel, že když se řekne 5 minut, je to 5 minut"rozčiloval se Tom. "Ještě řekni, že ty ses nikdy nezpozdil"ptala sem se a podívala se na Billa. Ten je smutně přihlížel...

Autor: Honey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

I was here

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.