RTL - Punkt 12 (10.12.2007)

11. prosince 2007 v 21:54 | Luci |  Videa - Youtube,...
Moderátorka: Momentálně musí být nejpopulárnější dvojčata Evropy - Bill a Tom z Tokio Hotel. Na první pohled nevypadají vůbec jako bratři. Mezi nimi je příliš hodně rozdílů. Tom neformální a cool, Bill má vždycky perfektní styling. Bratři jsou si také ještě podobní, když se stane u Kaulitzů doma nějaká hádka. David Motyarad reportérem.
Komentátor: Ne, nevypadají jako identická dvojčata - přinejmenším na první pohled. Tohle nám vyjasnili v jednom rozhovoru v Berlíně. Bill měl vlasy dolů a Tom jako obvykle dredy. Ještě jeden rozdíl mezi nimi, on má řidičák, Bill ještě ne.
Bill: Jsem jediný z kapely, kdo nemá řidičák. Neudělal jsem ho. Takže ostatní mě musí vozit. Obzvlášť Tom mě vozí z místa A na místo B. Je to skutečně cool. Užívám si to.
Komentátor: Kdo nám přinese něco k tématu o Billově a Tomově bratrství. Od dětství byli nerozluční a jejich horlivou kariéru začínali před třemi velmi úspěšnými lety. Nicméně, je mezi nimi stále mnoho rozdílů, které můžete vidět v jejich současném songu "1000 Meere". Mystická Billova záliba.
Bill: Myslím, že je to prostě ve mně. Bylo to vždycky tak. Byli jsme jinačí vždycky v jednom bodě, byli jsme…. (Tom přerušuje)
Tom: Byl jsem vždycky realista a nikdy jsem nevěřil na nadpřirozené věci. Skutečně ne.
Komentátor: Bill snílek a Tom realista. Role u nich doma jsou jasné. Možná je tajemství úspěchem.
Tom: Bill je jaký je a pro měl byl takhle celý můj život. Ale věc je, že jsme stejní uvnitř, protože často myslíme na stejné věci. Skutečně nevěřím na intuici mezi dvojčaty, ale umíme rozumět ve stejném smyslu. Jakože vím, co si myslí. Takto stejně to dělám taky.
Komentátor: Takže je slepé věřit, že jste pořád v klidu.
Bill: Samozřejmě jsou hádky a věci… (Tom opět přerušuje)
Tom: Když jsou velké hádky, tak obvykle mezi Billem a mnou.
Bill: A věc je tak, že nikdo by se neměl mezi nás plést, my si to vyřídíme sami a všechno je pak dobré. Protože když někdo mezi nás vstoupí, a řekne, ať toho druhého necháme, nebude to nikdy pracovat.
Komentátor: Teď víte, jak to mezi bratry je. Perfektní tým, který by později dokázal ještě víc. Jak se zdá, úspěch je ještě bližší. Ale na další hádky budeme čekat…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

I was here

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.