TH - Všechno o jejich návštěvě v Portugalsku

21. prosince 2007 v 7:48 | Luci |  Články a rozhovory
tokio-hotel-eu.blog.cztokio-hotel-eu.blog.cz
Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Ano! Byli jsme s nimi! Dotkli jsme se jich, dali jim polibky (samozřejmě pouze na tvář), mluvili jsme s nimi…
Dosud jsme se z toho nevzpamatovali
Super, energetické, obrovské vystoupení!!!
Takhle to bylo na Familia Superstar

Vrcholem návštěvy Tokio Hotel v Portugalsku bylo vystoupení na Familia Superstar! Takže jsme začínali přímo odtamtud. Věděli jsme, že budou vystupovat na konci první části show, ale přijeli jsme do studia o hodně dřív před začátkem show! Byli jsme skutečně rozrušeni! Na letišti jsme moc toho vidět nemohli….Ale stejně jsme přijeli včas…Když jsme vstoupili do studia, kdo byl na podiu a právě dělal zvukovou zkoušku? Hádejte? Není to těžké že? Dva nerozluční bratři Bill a Tom a přátelé Gustav a Georg! Ano oni! Vystupovali na Familia Superstar!
Nejočekávanější moment…
Bylo 22.30 hod. když Bárbara Guimarães oznámila to, na co všichni fanoušci v zemi tak dlouho čekali: Tokio Hotel! Živě! Kluci nebyli na podiu a ve studiu byla totální hysterie! …byli totálně šťastní! A Bill…byl totálně vzrušený z přijetí portugalských fanoušků! Zpívali dva songy: Monsoon a Ready, Set, Go!, ale na jejich přání mohli dát koncert! Bylo to skvělé!
Blízko nich!
Rozhovor!

Naše redaktorka Clara navštívila čtyři kluky na hotelu, kde byli a samozřejmě jim dala položila hodně otázek! Byli velmi milí a odpovídali na všechno!
Super cool kapela!
Uvolnění…

Když jsme dorazili na hotel, pondělí ráno, našli jsme tyhle čtyři kluky ve skvělé náladě. Před rozhovorem jsme si s nimi sedli na pohovku a mluvili o jiným věcech! Jsou tak sladcí!
Milují Superpop
Vzali jsme pár čísel Superpopu, aby věděli víc o tomto časopisu a hodně se jim líbil, proto si ho vzali a udělali s ním fotku! Chcete vědět, který zvolili? Jeden kde byli na obálce, samozřejmě! Ale nemyslete si, že jsou Tokio Hotel přesvědčení nebo šíleli, že jsou lepší než ostatní… Jsou velmi skromní!

Dárek pro vás!
A po rozhovoru jsme si vzpomněli na čtenáře, kteří neměli tu šanci, být s nimi jako my. Takže jsme je požádali o podpisy dvou CD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.