Leden 2008

Tokio Hotel 4ever

25. ledna 2008 v 13:55 | Luci |  Tokio Hotel
Tááák dneska ve škole mi kámoška namalovala pix :D

Rockbjörnen Awards - vyhráli 1 kategorii!

25. ledna 2008 v 7:10 | Luci |  News
Tokio Hotel byli nominováni do švédské hitparády Rock Björnen do kategorie Best album, tu nevyhráli, ale kategorii Best group ano!
A tady je fotka, na které TH děkují za hlasy atd. Video se pokusím sehnat...

CZ Bravo 02/08

24. ledna 2008 v 23:39 | Luci |  Magazines


Navštivte ;)

24. ledna 2008 v 12:51 | Luci |  News
Liiidííí tak jestli chcete tak můžete navštívit můj blog o gfx
http://th-gfx-luci.blog.cz
:D
Jsem si tam udělala new design tak se koukněte ;)
lay by Luci

Vytváříme druhé video

24. ledna 2008 v 12:49 | Luci |  News
Ahoj vsichni fans!!!!
S nesmírnou radostí Vám oznamujeme, ze díky Vasemu neuveritelnému zájmu a úzasné spolupráci muzeme uz ted vytváret druhé video!!!!!
Jen behem 3 dnů jste nám poslali tolik fotek, ze jsme prekrocili druhou padesátku!!!

JSTE NAPROSTO SKVELÍ, ÚZASNÍ, NEUVERITELNÍ, PROSTE NEJLEPSÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!

Takze dneskem rozjizdime nové hlasování o song do druhého videa pro TH! Hlasovat můzete az do soboty 26.1.2008. Své hlasy posílejte opet na: thnachtschechien@email.cz
Jen malé upozornení!!! Jelikoz v prvním videu zvítezil song An deiner Seite (Ich bin da), prosím nehlasujte uz pro nej! Hlasy pro tento song nebudou do hlasování zapocítány, protoze v kazdém videjku chceme mít jiný song!

A samozrejme i pro fans, kterí jsou ve druhém videjku, se po skoncení hlasování opet objeví na blogu naseho profilu soutezní otázka a ten, kdo odpoví jako první správne, jeho fotka bude upravena a pouzita jako úvodní fotka do tretího videjka!

Jen malé info: Fotky fanousků do druhého videa zacinají fotkou Nikoly a konci fotkou Janiccy z Bruntálu.
Další fans se automaticky radí do tretího videjka.

JESTE JEDNOU MOC MOC MOC DEKUJEME!!!!! Kazdá fotka je kousícek nadeje, ze se nám podarí dostat TH zpet do CR! A jenom díky Vám je tahle nadeje vetsi a vetsi!!!!

JSTE UZASNÍ FANS!!! TI NEJLEPSÍ!!! SPOLECNE SE NÁM TO PODARÍ!!!!

Echo 08 - nejlepší národní video /hlasování

24. ledna 2008 v 12:49 | Luci |  News
Na stránkách Vivy můžete hlasovat pro nejlepší národní video. TH jsou nominováni s klipem Spring nicht.
Tady je odkaz ->

Petice českého fanklubu

24. ledna 2008 v 12:47 | Luci |  News
CZ fanklub založil online petici, takže se všichni povinně zapište...

http://www.petitiononline.com/thczech/


Billíííí

23. ledna 2008 v 19:19 | Luci |  Bill Kaulitz - gallery
.... S bundou co měl na sobě v Praze.... jak tu byli poprvý :-)


Old animations - 2003

23. ledna 2008 v 19:10 | Luci |  Animatios
http://i048.radikal.ru/0801/e9/5682aedcf51b.gifhttp://i015.radikal.ru/0801/63/630ffef21cb7.gifhttp://i012.radikal.ru/0801/bd/99d8810fb98c.gifhttp://i015.radikal.ru/0801/5a/5fc00b2eb874.gif

RU Bravo 3/08

23. ledna 2008 v 19:06 | Luci |  Magazines
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Some article from magazine

23. ledna 2008 v 19:03 | Luci |  Články a rozhovory
tokio-hotel-eu.blog.cz

Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Sen!
Bill: Když nám naši producenti řekli, že budeme dělat evropské turné, těžko jsem tomu věřil!
Tom: Atmosféra byla děsivá. Tvoříme vše s velkým technickým týmem a to je zajímavý jak má každá osoba své správné místo a jak jde veškerý provoz hladce.
Georg: Navíc jsme ještě neměli žádný opravdový problém, kromě toho kdy byl Bill nemocný. Jednou Tomovi nefungovala kytara, ale publikum působilo dobře. Je to ohromný! (moe pozn.: přesně Georgu, my jsme ječeli ještě víc když Tomovi ta kytara nejela xD)
Gustav: To mě dělalo v klidu nevidět rutinu. (?) Jak hrajeme songy ve stejném pořadí, bál jsem se, že budu otrávený po dvou koncertech. Ale každý večer je to jiné. Publikum, atmosféra, všechno se mění. V čem není změna tak v tom, že fanoušci zpívají songy s Billem.
Jako doma
Tom: Mám rád tourbus! Máme tam velkou postel s DVD-přehrávačem. Cítíme se jako doma.
Bill: Můžete ležel v posteli blízko záclon. Jinak se setkáváme v malém obývacím pokoji a kecáme několik hodin.
S přízvukem
Bill: Víte co mě těší na většině francouzských fanoušcích? To kdy oni mluví německy s tak rozkošným přízvukem. Ale lepší když budu potichu... Protože angličtí fanoušci říkají stejnou věc když já mluvím anglicky!
Tom: musím říct, že jsme měli dost špatnýho učitele angličtiny...
Making of
Bill: představa z klipu 1000 Meere je přeplavat 1000 oceánů v 24 hodinách. Producenti rozhodli použití vlaku přízraků. Samozřejmě, že se nám stává při cestách mnoho věcí.
Tom: Yeah, jako vypadnutí z vlaku, například! Já jsem vypadl a byl přikrytý prachem! Tak si představte Gustavův stav když hrál akční scénu...
Gustav: No ne. Pro mě žádný problém! Já se učil od Toma Cruise... Myslíš si, že budu schopný flirtovat s tímhle druhem pověsti?
Začíná to být lepší...
Bill: Uprostřed našeho turné jsem dostal zimnici a byl jsem nemocný. Ale začíná to být mnohem lepší! Polykal jsem tolik prášků a sirupů, že jsem se za 10 dní vyléčil! Ale co mi dodalo energii byla pošta od fanoušků. Protože musím připustit, že místy tenhle tlak a rychlost je dost tvrdý. Jsou někdy rána kdy toužím být pořád v posteli. Naštěstí tady jsou fanoušci aby nás podporovali.

Vzplane to
Bill: Samozřejmě, že se někdy hádáme! Kdy jsme spolu 24 hodin denně, je normální, že vybouchneme. Všichni potřebujeme malé soukromí. Myslím si, že nejvíce vzrušující jsem já s Tomem. Když se hádáme, to je hluk!
Tom: Jo, v tomhle případě je lepší nás nechat být. Naštěstí ostatní jsou zvyklí. Nemíchají se do toho !
Preview

Bill: Začal jsem psát nějaké texty pro naše další album. Mluvil bych o momentu ve vztahích kdy každý ví, že je po všem ale kdokoliv chce rozejít. (?) Je to zajímavý pocit, kdy jsme se přilpěli ke všem s kterými jsme byli. Potom, tam je senzační osvobození, který jde s rozchodem.
Vejtaha
Bill: Jsem zhnusený! Tom už má řidičák a já jsem jediný ze skupiny kdo ho nemá.
Georg: Navíc si koupil pro sebe nový Cadillac!
Tom: Jasně, musle jsem si vzít speciální lekce abych to mohl řídit. Protože to je opravdu obrovský!
Na cestě
Bill: Když se chci uvolnit, pustím si svojí mp3 a poslouchám nahlas Green Day nebo Coldplay.
Georg: Pro mě je to Oasis, v tomto momentu.
Gustav: A pro mě poslední album od Foo Fighter!
Tom: Oh, posrané chutě! Dokud si neposlechnete poslední album 50 Centa, nebudeme schopni vycházet...
francouzský Star Club

Kluci zezadu

23. ledna 2008 v 19:01 | Luci |  Tokio Hotel


Co si o tobě myslí kluci s Tokio Hotel?

23. ledna 2008 v 18:58 | Luci |  Články a rozhovory
Co si o vás myslí TH?
Dozvíte se kliknutím na odkaz

CZ Bravo Girl 02/08

23. ledna 2008 v 18:56 | Luci |  MagazinesStar Club #243

23. ledna 2008 v 18:55 | Luci |  Magazines

DE Bravo 05/08

23. ledna 2008 v 18:55 | Luci |  Magazines
Bill Kaulitz - Vítěz:
Pruhy, černé tričko, obojek a divoké vlasy. Bill (18) má svůj zcela vlastní styl. Proto vypadá opravdově a věrohodněji.
Jo (Killerpilze)
U Joa (18) vypadají věci jinak. Jeho styl připomíná spíše komického pruhovaného kašpara než cool rockera.

TH: Exportní hit

23. ledna 2008 v 18:53 | Luci |  Články a rozhovory
Téměř před 3 roky začínali Bill, Tom, Gustav a Georg objevovat pojem nové chlapecké skupiny. V roce 2008 chtějí jejich sound vynést do celého světa!
Když dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi v r.2001 potkali na jednom vystoupení v Magdeburku o něco starší chlapce Gustava Schäfera a Georga Listinga, nestál ještě žádný manažer na jejich straně a okamžitě připustili podepsat dlouholetou smlouvu. Proč také? 12, 13leté děti, ty přece nikoho nezajímají! Kromě toho ne tak dobře běžely chlapecké skupiny jako "O-Town" nebo taky německá skupina "Echt".
Také ještě o dva roky později pochyboval manažer na proudovou sílu Bill a spol. Čtyřka přes všechno pokračuje dál, píšou songy a dělají malé koncerty. Teprve v roce 2005 jim manažer skutečně věří. Plán se okamžitě vyvíjí: První profesionálně produkovaný singl "Durch den Monsun" bude obrovský úspěch. Melancholické video běží na hudebních stanicích stále. Když jdou Tom a Bill po letních prázdninách zase do školy, nastává výjimečný stav, normální vyučování je sotva možné. Fanoušci obléhají gymnázium dvojčata.
O dva roky později slaví Bill a Tom své 18.narozeniny. Se školou to mají už dávno vyřízené. Také Německu už ukazují své tváře zřídka. Dokonce v Izraeli byly jejich songy zbožňovány! Ještě před začátkem koncertu tam bylo osm dívek zraněno. Důvod: Skleněné dveře veletržního střediska v Tel-Avivu praskli náporem ječících fanoušků. Jen do Anglie se musí kluci hodit. Přes anglický singl "Ready, Set, Go!" se dostali jen na 77.místo v hitparádách.
V Německu mají kluci v r.2007 docela jiné problémy, fanoušci se cítí zanedbáni Na to měly vyskočit na vlak mladí umělci jako "Killerpilze" nebo "Nevada Tan" (teď už "Panik") Ale fanoušci jsou věrní, jak se myslelo a jezdí jednoduše do Francie a nejpozději do usmiřovacího koncertu v začátku listopadu je hněv pryč. Nakonec se ještě těsně před Vánocemi objevuje Dvojité -DVD "Zimmer 483 - Live in Europe". Exkluzivní dokument s nenalíčeným Billem!
Jako další chtějí udělat v roce 2008 TH průlom v Asii, poté sní o USA. Sami už, protože by celá čtverka ráda strávila delší dobu v New Yorku nebo L.A. Šance jsou dobré: Již na n MTV Europe Music Awards v Mnichově přišli kluci s jejich extrémně mokrou show. Dříve ale budou relaxovat na dovolené, pracují na novém albu a v březnu jednou zase na "1000 Hotels European Tour. Mnohé termíny ve Francii a Švýcarsku jsou již vyprodané. Možná se přece jen Angličané od nich nechají nakazit! Jinak se těší všichni němečtí fanoušci na cool koncerty v létě.

2 koncerty z americké tour jsou již vyprodány

23. ledna 2008 v 18:51 | Luci |  News
8.2.2008 - Montreal, Canada - Le National (Vyprodáno)
10.2.2008 - Toronto, Canada - Mod Club (Vyprodáno)