Leden 2008

ECHO 2008

14. ledna 2008 v 18:06 | Luci |  News
ECHO 2008
Kdy : 15.2.2008
Kde : Berlin
Vystupují například : Herbert Grönemeyer, Madonna, Bono, Robbie Williams, Wir sind Helden, Rammstein, Tokio Hotel, Eminem, Coldplay, Bob Geldof, James Blunt a další
Lístky : 39 eur nebo 99 eur


Tokio Hotel posíláni na ostrov

14. ledna 2008 v 17:36 | Luci |  Články a rozhovory
Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Fanoušci Tokio Hotel spustili podpisovou kampaň na francouzský ostrov Réunion. Podporujte je a pošlete kluky na ostrov v Indickém oceánu!
Tokio Hotel mají všude po světě odhodlané fanoušky. Udělají všechno, aby své idoly aspoň jednou v životě zažili živě. Když Tom, Georg, Bill a Gustav nemají z nějakých důvodů také vždycky nějaké město nebo nějaký stát v plánu, potom se ozývají hlasitě jejich fanoušci v připomenutí a sbírají jednoduše tolik podpisů, dokud Tokio Hotel přijedou a zahrají! To se stalo teprve nedávno v Izraeli!
Ale ne jenom na Blízkém východě má tahle čtverka z Magdeburku odhodlané fanoušky, také v Indickém oceánu se nyní tisíce spojili, přimět Tokio Hotel hrát jednou na francouzském ostrově Réunion!
Fanynky Lucile a Pauline vedou Fan-Page Tokio Hotel 974 a začali podpisovou kampaň. Zatím posbírali na malém ostrově přes 10 000 podpisů. Koncem června svoji akci začínaly. Tolik úsilí musí být odměněno, myslíme si a chceme fanoušky na Réunion podpořit!
Na jejich webu tokio-hotel.societeg.com se můžete zapsat také vy a tak pomoct francouzským fanouškům, přilákat Tokio Hotel na tento ostrov!

Billis z KIKA LIVE

13. ledna 2008 v 16:42 | Luci |  Bill Kaulitz - gallery
Opovažte se to zkopírovat bez zdroje :D nedala sem tam copyright schválně :D

New avatary by Luci

13. ledna 2008 v 16:28 | Luci |  Avatars
Tak jsem zase udělala nějaký avatary xDTokio Hotel jsou mými bohy ve Francii

13. ledna 2008 v 16:12 | Luci |  Články a rozhovory
Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Proč můžeme být hrdí na naši teenie kapelu?
Když jsem měl sedm nebo osm let, takové roky si pamatuji věčnost a teď si zase říkám. Člověče, jsem starší - ale tím také vyspělejší. Něco na tom taky je! To jo, miluju dámský svět: moudré muže, kteří mají ponětí o hudbě, co chcete víc?
Ale dost ze mě. Ve skutečnosti se v roce 2007 také něco stalo. Německé kapely, vedle Rammstein slavily mezinárodní úspěchy.
Byl jsem v létě například v Paříži. Na Champs-Élyseés byly právě postaveny tribuny a podium na státní svátek. Byla to asi obrovská okázalost se stovky tisíc Francouzů. Maily od fanoušků, o přidání Němců.
S mou špatnou francouzštinou jsem si mohl vzít sotva taxík. Nesedíte-li, tak si teď sedněte: Tokio Hotel.
To jsou kluci z Magdeburku. Jsou tak vprostřed 18 roku a malé dívky přihání ke křiku. Hráli ve Francii před stovkami tisíc! Na největší státní svátek.
Další cesta pokračuje do Itálie. Tam je to stejné. Kluci byli hosty mých kolegů z MTV a studio bylo extra přeloženo ven, aby je mohlo vidět více publika.
Potom ještě MTV Europe Music Awards v Mnichově - Velké hudební ocenění v Evropě. Kdo byl u toho? Tokio Hotel. Jako první německa kapela, která byla nominována ve dvou mezinárodních kategoriích. Ale teď příjde to nejlepší. Oni dokonce vyhráli jednu cenu! Druhý exportní hit vedle Rammstein. Ale víte, co je nejhorší? V Německu si z Tokiáků dělají srandu. Neprávem! Neboť sotva stěží existuje země, ve které nemá kapela hit v top desítce - nebo neměla.
Proč se jim všichni směji?
V Mnichově vystupovali během MTV Europe Music Awards také živě a lidi pokřikovali, když kapela přišla na podium. Toto předávání je vysíláno do miliardy domácností. Také ve Francii, Itálii, Česku, Polsku, Rusku, v celé Evropě a v celém světě. V mnoha zemích jsou Tokio Hotel megahvězdy a neuvěřitelně úspěšní. Ale Němci na ně pokřikují, když jejich úspěšná kapela jde na podium. Co si asi lidé za zahraničí před televizí pomyslí? "Drsné, poslouchejte, pokřikují v Německu na kapelu, která je cool, jak absurdní..."
A teď přijde to nejabsurdnější: Kapela vystupuje - a jak! "Durch den Monsun" v angličtině. Na konci prší na podium. Kapela pokračuje rázně v hraní. Potom jsou Tokio Hotel hotoví a hala vytichá. Obrovská ovace!
Co se stalo? Po vystoupení dojatý a najednou fanoušek? Ten, který na ně ještě předtím pokřikoval jako blbec, teď sedí na své židli a tleská? To nejde dohromady. Co k tomu říct?

Taky nevím. Stojíte v Olympiahalle v Mnichově a jste bezradní. Vím jen tolik: Také jsem tleskal, když přišli na podium. Protože tihle kluci z Magdeburku si zaslouží respekt! Nebo proč říká každý druhý host v mém pořadu: "Hej, Tokio Hotel, když budete chtít něco udělat, jsem u přitom". A to nemluvím jenom o popových a rockových kapelách, ale také by s nimi rádi spolupracovali rapeři jako jsou Bushido nebo Sido. Dokonce i takoví týpci, o kterých si smíte myslet, "ti se jim přece posmívají!
Nic takového! Rádi by s Tokio Hotel něco nahráli. Ale namají žádný čas. Jsou příliš hodně na cestách.

V hudební branži přesvědčila tahle kapela v minulém roce každého. Doufám, že Vás mohu rovněž také dnes přesvědčit a že to není špatné, když se řekne: "Tokio Hotel? Velkolepá kapela!" To upřímně ke kapele minulého roku.

Není dneska žádný tip na album? Přemýšlejte! Poslechněte si Tokio Hotel. Celá Evropa do dělá také.

Uvidíme se,

Joko
___________________________________________________________________________
Joko - narozený 13.ledna 1979, moderátor pořadu "brand-neu" na německé MTV.

Animace z epizody 9

13. ledna 2008 v 16:07 | Luci |  Animatios


Vyhraj Georgovu bundu !!

12. ledna 2008 v 1:32 | Luci |  News
Na TÉTO stránce se zaregistrujte a můžete vyhrát bundu Georga, kterou měl na natáčení klipu "1000 Meere".Interview - Spain - Screens

11. ledna 2008 v 7:23 | Luci |  Tokio Hotel
http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/http://kaulitz2.blog.cz/ http://kaulitz2.blog.cz/
source: kaulitz2.blog.czDE Popcorn 02/08

11. ledna 2008 v 7:05 | Luci |  Magazines


CZ Bravo 01/08

11. ledna 2008 v 7:02 | Luci |  Magazines