Some article from magazine

23. ledna 2008 v 19:03 | Luci |  Články a rozhovory
tokio-hotel-eu.blog.cz

Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Sen!
Bill: Když nám naši producenti řekli, že budeme dělat evropské turné, těžko jsem tomu věřil!
Tom: Atmosféra byla děsivá. Tvoříme vše s velkým technickým týmem a to je zajímavý jak má každá osoba své správné místo a jak jde veškerý provoz hladce.
Georg: Navíc jsme ještě neměli žádný opravdový problém, kromě toho kdy byl Bill nemocný. Jednou Tomovi nefungovala kytara, ale publikum působilo dobře. Je to ohromný! (moe pozn.: přesně Georgu, my jsme ječeli ještě víc když Tomovi ta kytara nejela xD)
Gustav: To mě dělalo v klidu nevidět rutinu. (?) Jak hrajeme songy ve stejném pořadí, bál jsem se, že budu otrávený po dvou koncertech. Ale každý večer je to jiné. Publikum, atmosféra, všechno se mění. V čem není změna tak v tom, že fanoušci zpívají songy s Billem.
Jako doma
Tom: Mám rád tourbus! Máme tam velkou postel s DVD-přehrávačem. Cítíme se jako doma.
Bill: Můžete ležel v posteli blízko záclon. Jinak se setkáváme v malém obývacím pokoji a kecáme několik hodin.
S přízvukem
Bill: Víte co mě těší na většině francouzských fanoušcích? To kdy oni mluví německy s tak rozkošným přízvukem. Ale lepší když budu potichu... Protože angličtí fanoušci říkají stejnou věc když já mluvím anglicky!
Tom: musím říct, že jsme měli dost špatnýho učitele angličtiny...
Making of
Bill: představa z klipu 1000 Meere je přeplavat 1000 oceánů v 24 hodinách. Producenti rozhodli použití vlaku přízraků. Samozřejmě, že se nám stává při cestách mnoho věcí.
Tom: Yeah, jako vypadnutí z vlaku, například! Já jsem vypadl a byl přikrytý prachem! Tak si představte Gustavův stav když hrál akční scénu...
Gustav: No ne. Pro mě žádný problém! Já se učil od Toma Cruise... Myslíš si, že budu schopný flirtovat s tímhle druhem pověsti?
Začíná to být lepší...
Bill: Uprostřed našeho turné jsem dostal zimnici a byl jsem nemocný. Ale začíná to být mnohem lepší! Polykal jsem tolik prášků a sirupů, že jsem se za 10 dní vyléčil! Ale co mi dodalo energii byla pošta od fanoušků. Protože musím připustit, že místy tenhle tlak a rychlost je dost tvrdý. Jsou někdy rána kdy toužím být pořád v posteli. Naštěstí tady jsou fanoušci aby nás podporovali.

Vzplane to
Bill: Samozřejmě, že se někdy hádáme! Kdy jsme spolu 24 hodin denně, je normální, že vybouchneme. Všichni potřebujeme malé soukromí. Myslím si, že nejvíce vzrušující jsem já s Tomem. Když se hádáme, to je hluk!
Tom: Jo, v tomhle případě je lepší nás nechat být. Naštěstí ostatní jsou zvyklí. Nemíchají se do toho !
Preview

Bill: Začal jsem psát nějaké texty pro naše další album. Mluvil bych o momentu ve vztahích kdy každý ví, že je po všem ale kdokoliv chce rozejít. (?) Je to zajímavý pocit, kdy jsme se přilpěli ke všem s kterými jsme byli. Potom, tam je senzační osvobození, který jde s rozchodem.
Vejtaha
Bill: Jsem zhnusený! Tom už má řidičák a já jsem jediný ze skupiny kdo ho nemá.
Georg: Navíc si koupil pro sebe nový Cadillac!
Tom: Jasně, musle jsem si vzít speciální lekce abych to mohl řídit. Protože to je opravdu obrovský!
Na cestě
Bill: Když se chci uvolnit, pustím si svojí mp3 a poslouchám nahlas Green Day nebo Coldplay.
Georg: Pro mě je to Oasis, v tomto momentu.
Gustav: A pro mě poslední album od Foo Fighter!
Tom: Oh, posrané chutě! Dokud si neposlechnete poslední album 50 Centa, nebudeme schopni vycházet...
francouzský Star Club
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.