TH: Exportní hit

23. ledna 2008 v 18:53 | Luci |  Články a rozhovory
Téměř před 3 roky začínali Bill, Tom, Gustav a Georg objevovat pojem nové chlapecké skupiny. V roce 2008 chtějí jejich sound vynést do celého světa!
Když dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi v r.2001 potkali na jednom vystoupení v Magdeburku o něco starší chlapce Gustava Schäfera a Georga Listinga, nestál ještě žádný manažer na jejich straně a okamžitě připustili podepsat dlouholetou smlouvu. Proč také? 12, 13leté děti, ty přece nikoho nezajímají! Kromě toho ne tak dobře běžely chlapecké skupiny jako "O-Town" nebo taky německá skupina "Echt".
Také ještě o dva roky později pochyboval manažer na proudovou sílu Bill a spol. Čtyřka přes všechno pokračuje dál, píšou songy a dělají malé koncerty. Teprve v roce 2005 jim manažer skutečně věří. Plán se okamžitě vyvíjí: První profesionálně produkovaný singl "Durch den Monsun" bude obrovský úspěch. Melancholické video běží na hudebních stanicích stále. Když jdou Tom a Bill po letních prázdninách zase do školy, nastává výjimečný stav, normální vyučování je sotva možné. Fanoušci obléhají gymnázium dvojčata.
O dva roky později slaví Bill a Tom své 18.narozeniny. Se školou to mají už dávno vyřízené. Také Německu už ukazují své tváře zřídka. Dokonce v Izraeli byly jejich songy zbožňovány! Ještě před začátkem koncertu tam bylo osm dívek zraněno. Důvod: Skleněné dveře veletržního střediska v Tel-Avivu praskli náporem ječících fanoušků. Jen do Anglie se musí kluci hodit. Přes anglický singl "Ready, Set, Go!" se dostali jen na 77.místo v hitparádách.
V Německu mají kluci v r.2007 docela jiné problémy, fanoušci se cítí zanedbáni Na to měly vyskočit na vlak mladí umělci jako "Killerpilze" nebo "Nevada Tan" (teď už "Panik") Ale fanoušci jsou věrní, jak se myslelo a jezdí jednoduše do Francie a nejpozději do usmiřovacího koncertu v začátku listopadu je hněv pryč. Nakonec se ještě těsně před Vánocemi objevuje Dvojité -DVD "Zimmer 483 - Live in Europe". Exkluzivní dokument s nenalíčeným Billem!
Jako další chtějí udělat v roce 2008 TH průlom v Asii, poté sní o USA. Sami už, protože by celá čtverka ráda strávila delší dobu v New Yorku nebo L.A. Šance jsou dobré: Již na n MTV Europe Music Awards v Mnichově přišli kluci s jejich extrémně mokrou show. Dříve ale budou relaxovat na dovolené, pracují na novém albu a v březnu jednou zase na "1000 Hotels European Tour. Mnohé termíny ve Francii a Švýcarsku jsou již vyprodané. Možná se přece jen Angličané od nich nechají nakazit! Jinak se těší všichni němečtí fanoušci na cool koncerty v létě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.