Tokio Hotel posíláni na ostrov

14. ledna 2008 v 17:36 | Luci |  Články a rozhovory
Translated by Luci for tokio-hotel-eu.blog.cz // don't copy wihnout source!!
Fanoušci Tokio Hotel spustili podpisovou kampaň na francouzský ostrov Réunion. Podporujte je a pošlete kluky na ostrov v Indickém oceánu!
Tokio Hotel mají všude po světě odhodlané fanoušky. Udělají všechno, aby své idoly aspoň jednou v životě zažili živě. Když Tom, Georg, Bill a Gustav nemají z nějakých důvodů také vždycky nějaké město nebo nějaký stát v plánu, potom se ozývají hlasitě jejich fanoušci v připomenutí a sbírají jednoduše tolik podpisů, dokud Tokio Hotel přijedou a zahrají! To se stalo teprve nedávno v Izraeli!
Ale ne jenom na Blízkém východě má tahle čtverka z Magdeburku odhodlané fanoušky, také v Indickém oceánu se nyní tisíce spojili, přimět Tokio Hotel hrát jednou na francouzském ostrově Réunion!
Fanynky Lucile a Pauline vedou Fan-Page Tokio Hotel 974 a začali podpisovou kampaň. Zatím posbírali na malém ostrově přes 10 000 podpisů. Koncem června svoji akci začínaly. Tolik úsilí musí být odměněno, myslíme si a chceme fanoušky na Réunion podpořit!
Na jejich webu tokio-hotel.societeg.com se můžete zapsat také vy a tak pomoct francouzským fanouškům, přilákat Tokio Hotel na tento ostrov!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.